Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lidi ze stáje

27. 8. 2009

Obrazek 

Jméno:Barča Mrkvicová

O ní: Je to ta nej. bytůstka,kterou jsme kdy potkaly a nikdy jsme s nikým jiným nezažily to co s tebou...hodně nás toho učíš a naučilas...hraješ fér at se jedná o cokoliv a s koníkama né,že jenom umíš ,ty kouzlíš nebo co....nevím jak ti za všechno poděkovat....Ranch je jejím druhým  domovem a vlastní ho...MTMMMR :)

 

 

Obrazek 

Jméno: Jarka Postránecká

 O ní:Je to ta suprová děvčica,se kterou jsem zažila špatné aj dobré...musím ti taky za všechno moc poděkovat cos pro mě udělala a jak jsi mě přijmula..jsem ráda,že tě znám...:)

mtmmmmr:)

 

 

 

Obrazek 

Jméno:Darina Juráková

O ní:Moje nej.kamíí...vždycky dokáže povzbudit a pomoct...jsem jí za hodně moc vděčná....já + ty =forever...jsem ráda,že mi pomáháš s webem..nevím co bych bez tebe dělala?:)

taky mtmmmmr:)

 

 

 

Obrazek

Jméno:Natálie Pitnerová al. Já

O mě:Nevím co bych o sobě měla říct?!?...chodím ke koníkům na jeden suprový ranch v Traplicích,kde je to to nejlepší místo co jsem poznala a kde jsem mohla prožívat svoje nej.chvilky v životě...jinak je mi 12 let a bydlím v Traplích a do školy dojíždím do UH..víc o sobě říct nemůžu nevím jak...kdo pozná udělá si svůj.vlastní názor..:)

 

 

 

 

 

Jméno:Adéla Lavičková

O ní:Aduš....víme svoje a vědět budeme,jsem ráda,že jsem tě poznala jsem rád,že ke koníkům chodíš tak často a vídáme se tam :)tak ehm....Adélka bydlí v Uh.Hradišti a chodí do 8.třídy.....na Gympl.....Aduš....A cválej...A po dvou....A hvězda :Da pojd ke mně :D nezapomenutelné,škoda,že už na tyto kraviny  nebývá čas....foto přidám později :)

 

                                                                         časem přidám další..:)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Sample of Blood Pressing

(AIncelveFootte, 8. 10. 2018 7:57)

Poids est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre moelle bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/achat-cialis-original-france/

Wisdom Blood Pressure Readings

(ASciemePrearce, 29. 7. 2018 21:19)

Pression arterielle est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-20-ml/