Jdi na obsah Jdi na menu
 


Salaš

31. 12. 2009

Včera jsme dopoledne v 9:00 jsme se sešli ve stáji já,Barča a Kamča a začali jsme si chystat koně.Obě dvě už tušily kam se pojede jen já jsem čekala na ten okamžik.Jak jsem uvázala poníka,tak mi to Bára oznámila,Salaš.....Vyčistily jsme koně,nasedlaly,za sedla připevnily odpocovací deky a ohlávky s vodítkama.Do brašen jsme si daly potřebné věci a vyjelo se.

Jak jsme zajely za ohrady,čekala nás za potokem Ajča s Ediffkou a ta se k nám připojila.Jely jsme tam cca. 2 hodiny.Na Salaši jsme  poobědvaly, odpočinuly si a jely zpět.Koníci nás mezi tím počkaly za hospodou uvázaní,aby si odpočinuli.Před odjezdem jsme jim donesly vodu a sundaly odpocovací deky.Dotáhly sedla a vyjely jsme zpátky do Traplic.

Projely jsme okolo král.stolu a pak lesem do šíleného kopce. párkrát jsme ještě zaklusaly a zacválaly a pak už jen krokem.Jak jsme dojely k mostu tak se od nás odpojila Ajča s Edinou a my jely pak jen kolem ohrady.

Před brankou nás čekala  Darča a ta nám otevřela a my jen sesedly a došli do stáje.Odsedlaly jsme,vytřely koně slámou a došla řada na ty ostatní.....

Tady je pár fotek z tohoto dne........

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář